4F™ x PROSTO™
EXPEDITION N°1
Kolaboracja 4F x PROSTO to nowe spojrzenia na modę uliczną. PROSTO zadbało o streetwearowe kroje, które 4F wyposażyło w techniczne parametry. Kolekcję damską i męską tworzą odzież i akcesoria. Płaszcze i kurtki wykonano z technologicznej tkaniny z nowoczesną membraną. Zewnętrzna warstwa materiału zabezpiecza przed deszczem i wiatrem, jednocześnie przepuszczając powietrze, aby możliwe było odprowadzenie wilgoci.

Ocieplina w kurtkach ma właściwości oddychające i izolacyjne – pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Klejone szwy zapewniają wodoodporność, natomiast regulowany kaptur i liczne kieszenie pozwalają na lepsze dopasowanie. Dodatkowa wszywka umożliwiająca personalizację, wyjście na słuchawki oraz wytłaczana podszewka, czy świecące w ciemności nadruki, to tylko niektóre z rozwiązań kolekcji 4F x PROSTO.

Oprócz okryć wierzchnich w kolekcji znalazły się też bluzy, longsleeve, T-shirty oraz dresy wykonane z technicznej dzianiny lub miękkiej bawełny. Kolekcje uzupełniają akcesoria, czapki, rękawiczki, skarpetki. Na odzieży pojawia się kod kreskowy, w którym zaszyfrowane jest hasło 4F x PROSTO.

Collection design:
4F Project Team with
Lange & Lange Support

Branding Design:
Lange & Lange

Marketing & PR:
4F

Fotograf: Michał Klusek - Shootme
Światło foto: Maciej Michrowski - COTAM studio
Postprodukcja foto: Paweł Liro - Finaltouch
Reżyser Ruchu – Agnieszka Konopka
Director/operator: Piotr „Estevan” Zgoła
Focus Puller: Dresu
Gaffer: Emil Prokop
Editing: Piotr „Estevan” Zgoła
Color: Piotr Putko Color Engine
Camera set: RentcamCollection:
Details:
Branding: "Glow in the Dark" Effect
Photo Session:
POS:

You may also like

Back to Top